Sortiment

Velikostní sortiment 17-38 ( nově nějaké typy až do velikosti 40), ale přitom stále dětská úzká obuv.

V Liberci zastupujeme tyto výrobce:

Botičky:


Česká firma se zaměřuje na vývoj a výrobu obuvi vycházkového typu v provedení celoročním, letním a zimním. Předností této obuvi je odpružený došlap, přetvarovaná kaple a opatek, klenková podpora a precizní zpracování. Za zmínku určitě stojí také Thomasův podpatek, který je ortopedickými odborníky velmi doporučován.
V naší prodejně nabízíme od této firmy capáčky, celoroční boty, trekové boty, letní obuv (sandálky, balerínky), zimní obuv a široký výběr domácí obuvi.


Česká společnost D.P.K., specialista na výrobu kvalitní dětské obuvi, byla založena v roce 1994. Již od samého začátku se striktně zaměřila na výrobu zdravotně nezávadné obuvi pro děti do tří let a ze svého kréda neslevila ani po letech. Firma D.P.K. má licenční oprávnění k užívání ochranné známky „Žirafa“ a „Česká kvalita“.
V naší prodejně od této firmy nabízíme především kotníkové bačkůrky a capáčky.


Superfit je značka dětské obuvi rakouské společnosti Legero Schuhfabrik GesmbH založené 1875 v Grazu. Základním požadavkem u Superfit je to, aby byl vždy nabízen vysoce hodnotný značkový produkt za odpovídající ceny. Firma používá GORE-TEX membránu.
Máme výhradní zastoupení této značky pro Liberec.Dceřiná společnost vyrábějící obuv “OLANG” v ČR. S výhradním zastoupením pro ČR v oblasti prodej obuvi trekové, pro volný čas, speciální a luxusní zimní.
V naší prodejně naleznete od této firmy především trekové boty a  zimní boty – sněhulky.


Viking footwear byla jedna z prvních evropských společností, které použily GORE – TEX technologii k výrobě obuvi v širším měřítku. Jedná se o norského výrobce s bohatými zkušenostmi ve výrobě obuvi již od roku 1920.
V naší prodejně nabízíme od tohoto výrobce kompletní sortiment, tzn. celoroční boty, zimní boty  i sandálky.Česká firma Jonap byla založena v roce 1992. V roce 2008 rozšířili výrobu o dětskou koženou obuv, kterou vyrábí podle zásad zdravotní nezávadnosti. V únoru 2012 na veletrhu Kabo obdželi zvláštní cenu odborné poroty za kvalitu dětské obuvi.
Dětská  obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má právo užívat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV uděleno českou obuvnickou asociací ve Zlíně.
V naší prodejně od této firmy nabízíme capáčky, sandálky, celoroční i zimní obuv, bačkůrky.Reima je finská značka a je specialista na dětské oblečení a patří k průkopníkům technického outdoor oblékání pro děti. Firma je leaderem na trhu oblečení pro děti v severských zemích a dále expanduje do dalších států.
V naší prodejně od této firmy naleznete především zimní obuv, oteplováky a zimní doplňkové zboží ( rukavice, čepice …)


KEEN je jeden z předních světových výrobců obuvi. Keen je značka turistických, trekingových, městských a do vody určených bot. Během posledních deseti let se společnost Keen rychle rozšířila a uvedla na trh další sortiment stylové obuvi, která je pohodlná a pružná a přesto trvanlivá a voděodolná.Konstrukce a kvalita dětské obuvi Keen je stejná jako kvalita použitých materiálů a postupu výroby u obuvi pro dospělé, tak aby boty vydržely všechna outdoorová dobrodružství.


V současné době firma Pegres patří mezi významné výrobce obuvi v České republice, na trh vstoupila již v roce 1993 v oblasti výroby domácí obuvi a od roku 2004 začala vyrábět rovněž dětskou celokoženou vycházkovou obuv. Veškerý sortiment usňové obuvi je zasílán k dobrovolné certifikaci u ITC Zlín a ČOA ve Zlíně. Na základě těchto certifikací je firma oprávněna užívat pro dané vzory licenční oprávnění České obuvnické a kožedělné asociace k užívání ochranné známky “Žirafa” a “Česká kvalita“.
V naší prodejně od této značky naleznete především celoroční botičky, capáčky, ale i sandálky.


Slovenská firma Protetika je výrobcem dětské zdravotní obuvi, ale i dámské a pánské obuvi a zdravotních pomůcek. Historie firmy se píše od roku 1923.
V naší prodejně naleznete od této firmy především celoroční botičky a sandálky, nějaké zimní botičky a holínky.Společnost SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997. Je tradičním českým výrobcem kvalitní certifikované zdravotní obuvi. V naší prodejně naleznete od této firmy především kožené sandálky od vel. 20 do vel. 35.


Firma Richter je výrobcem kvalitní dětské obuvi v Rakousku s 65-ti letou tradicí. Jak je u rakouských bot obvyklé jsou dokonalé a odpovídají nejnovějším kritériím v oblasti dětského obouvání.


Bačkůrky a tenisky:

Česká firma Fare vyrábí i širokou škálu domácí obuvi, kterou naleznete i v naší prodejně a to od vel. 20 do vel. 35.


Česká firma D.P.K. vyrábí oblíbené kotníkové modely dětských bačkůrek, u nás od vel. 20 do vel. 26.Tradiční polský výrobce dětských bačkůrek se širokým výběrem, navrhována ve spolupráci s dětskými ortopedy, splňuje nejnovější trendy designu a je vyráběna pomocí nejmodernějších technologií.
BEFADO je značkou péče a starosti o zdravý vývoj a pohodlí nožiček Vašich dětí. Je držitelem atestace “Zdrowa stopa” a certifikátu státního zkušebního institutu ITC Zlín v ČR (institut pro testování a certifikaci).


Firma Ciciban se zrodila ve Slovinsku, v městečku Miren, a ve výrobě dětské obuvi má více než 70ti letou tradici. Při navrhování bot respektují odborníci z Cicibanu všechny detaily a potřeby dětské nožičky a kladou velký důraz na její přirozený vývoj a na kvalitu použitých materiálů.
V naší prodejně najdete v nabídce domácí obuv této značky, která se vyznačuje kvalitou,propracovaností a velkou výhodou je anatomicky tvarovaná kožená stélka.


Ponožky:


Společnost specializující se na výrobu a prodej ponožkového a punčochového zboží. V poslední době najdete v společnosti i funkční prádlo, dětská pyžama a dětské spodní prádlo s licencí Večerníčkových motivů.


Čistě sportovní kolekce ponožek, podkolenek i funkčního prádla. Velký výběr ponožek této značky i na naší prodejně ( dětské i dospělé) s různým materiálovým složením, jako antibakteriální ochrana jsou přidávány ionty stříbra v materiálu silproX, pro tepelný komfort materiál vlna nebo merino vlna, ponožky jsou vyráběny v různých teplotních třídách. Ideálně se doplňují s membránovými botkami.


čepice:


Český výrobce čepic, kladoucí důraz na domácí perfektní zpracování. Čepice ať už pánská, dámská nebo dětská je zárukou příjemného nošení.


softshell oblečení:

Česká firma FANTOM působí na trhu od roku 1999, její prioritou je oblékat mladé zákazníky do pohodlného, módního a kvalitního oblečení. Důkladná péče je vždy věnována výběru materiálů a barev. Materiály jsou od tuzemských i zahraničních dodavatelů a mají atest zdravotní nezávadnosti.

Komentáře nejsou povoleny.