BAREFOOT obuv

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Slevy

Informace

G2130160-1 dětská polobotka FRODDO Zobrazit větší

G2130160-8 celoroční obuv nízká FRODDO cognac

Nový produkt

Dětská polobotka, velmi lehká a flexibilní podešev, rozšířená prstová část, dvě vyndávací vložky.
Oblíbený jako alternativa barefoot obuvi.

Velikost: 27-30

Více informací

4 ks

1 369 Kč s DPH

  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • bez membrány

Více informací

Dětská flexibilní polobotka Froddo (velice ohebná, měkká podrážka,  rozšířená prstová část), pevný opatek drží nožičku dítěte ve správné poloze, ale není tak pevný jako u jiných značek tak aby nohu nějak podpíral nebo fixoval.

Vyrobeny z anilinové kůže, která patří mezi nejkvalitnější druhy kůže a díky ní jsou botky velmi příjemné na omak, měkké a vysoce odolné. 

Tento model má dvě vyndávací vložky, spodní je naprosto rovná a tenká. Druhá vložka je kožená a lemem kolem paty. Pokud tuto vložku vytáhnete zvětší se vnitřní rozměr o 3 mm.

Gumová, měkká podrážka s téměř nulovým rozdílem mezi patou a špičkou.

Svršek: kůže
Podšívka a stélka: kůže

Obuv Froddo je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže, která je evropského původu. Poskytuje komfort, vzdušnost a napomáhá dětským nohám zdravému a přirozenému vývoji. Stálý vzhled přírodní kůže získáte ošetřením vlhkým hadříkem, suchým kartáčem a speciálními prostředky k ošetření obuvi. Obuv nejdříve očistěte suchým kartáčem, houbou nebo hadříkem od prachu a nečistot. Po té aplikujte tenkou vrstvu krému na boty a lehce rozetřete. Do deštivého a vlhkého počasí používejte impregnaci. Její pravidelné používání zajišťuje trvalý vzhled přírodní kůže a brání vlhkosti dostat se dovnitř.

Vyrobeno v Chorvatsku.

Vnitřní rozměry: 

27 = 173mm x 70mm

28 = 178mm x 70mm

29 = 185mm x 71mm

30 = 194mm x 72mm