BAREFOOT obuv

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Slevy

Informace

G2130158 celoroční kotníková obuv FRODDO Zobrazit větší

G2130158-1 celoroční obuv FRODDO denim

Nový produkt

- celoroční celokožená kotníková obuv, velice ohebná s měkkou podrážkou, rozšířená prstová část, dvě stélky
Tento model oblíben jako alternativa barefoot obuvi.

Velikost: 21-30

Více informací

3 ks

1 269 Kč s DPH

  • 21
  • 23
  • 25
  • bez membrány

Více informací

Dětská flexibilní celoroční obuv Froddo (velice ohebná, měkká podrážka,  rozšířená prstová část), pevný opatek drží nožičku dítěte ve správné poloze, ale není tak pevný jako u jiných značek tak aby nohu nějak podpíral nebo fixoval.

Vyrobeny z anilinové kůže, která patří mezi nejkvalitnější druhy kůže a díky ní jsou botky velmi příjemné na omak, měkké a vysoce odolné. 

Tento model má dvě vyndávací vložky, spodní je naprosto rovná a tenká. Druhá vložka je kožená a lemem kolem paty. Pokud tuto vložku vytáhnete zvětší se vnitřní rozměr o 3 mm.

Gumová, měkká podrážka s téměř nulovým rozdílem mezi patou a špičkou.

Svršek: kůže
Podšívka a stélka: kůže

Obuv Froddo je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže, která je evropského původu. Poskytuje komfort, vzdušnost a napomáhá dětským nohám zdravému a přirozenému vývoji. Stálý vzhled přírodní kůže získáte ošetřením vlhkým hadříkem, suchým kartáčem a speciálními prostředky k ošetření obuvi. Obuv nejdříve očistěte suchým kartáčem, houbou nebo hadříkem od prachu a nečistot. Po té aplikujte tenkou vrstvu krému na boty a lehce rozetřete. Do deštivého a vlhkého počasí používejte impregnaci. Její pravidelné používání zajišťuje trvalý vzhled přírodní kůže a brání vlhkosti dostat se dovnitř.

Vyrobeno v Chorvatsku.

Dětská kotníková flexibilní obuv Froddo (velice ohebná, měkká podrážka,  rozšířená prstová část), pevný opatek drží nožičku dítěte ve správné poloze, přírodní materiály, barvené rostlinnými barvivy, použité lepidlo na bázi vody.

 - dvojitá stélka - jednu stélku lze vyndat pro větší pohodlí 1x antibakteriální vyndavací + textilní

Svršek: kůžePodšívka a stélka: kůže

Obuv Froddo je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže, která je evropského původu. Poskytuje komfort, vzdušnost a napomáhá dětským nohám zdravému a přirozenému vývoji. Stálý vzhled přírodní kůže získáte ošetřením vlhkým hadříkem, suchým kartáčem a speciálními prostředky k ošetření obuvi. Obuv nejdříve očistěte suchým kartáčem, houbou nebo hadříkem od prachu a nečistot. Po té aplikujte tenkou vrstvu krému na boty a lehce rozetřete.Do deštivého a vlhkého počasí používejte impregnaci. Její pravidelné používání zajišťuje trvalý vzhled přírodní kůže a brání vlhkosti dostat se dovnitř.

Vnitřní rozměry:

22 = 140mm x 64mm 

23 = 145mm x 65mm

24 = 152mm x 66mm

25 = 160mm x 67mm

26 = 167mm x 68mm

27 = 173mm x 70mm 

28 = 178mm x  70mm

29 = 185mm x  71mm

30 = 194mm x 72mm